| vass19 a întrebat:

deci am problema cu telefonul, android. Am primit 2 mesaje si a dat ceva eroare de nu puteam deschide mesajele, le-am sters dar acolo la iconita mi-a ramas 2. Imi arata ca am 2 mesaje necitite dar nu sunt. Am sters aplicatia, am sters datele, am oprit fortat aplicatia dar tot nu a disparut 2 de la mesaje, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Dai un restart, scoate-i bateria si porneste-l happy sau opreste-l normal din buton si porneste-l, sigur isi va revenii happy