| AleDia a întrebat:

Azi mi-am cumparat o tableta GoClever Tab I71 si can am ajuns acasa si am vrut sa intru pe ea mi-a aparut sa bag o parola.Ce trebuie sa fac? Va rog ajuti-ma!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghici? sa bagi o parola. incredibil, nu-i asa?

| Alexandru_8107 a răspuns:

Pe spatele routerului este o eticheta si pe ea trebuie sa fie doua parole compuse din trei litere si ceva cifre.Incearca una din ele.Succes!

| AleDia explică (pentru Alexandru_8107):

Ce ii aia ROUTER? Si de unde pot sa il gasesc

| Alexandru_8107 a răspuns (pentru AleDia):

Este acel modem unde bagi cablu de internet.Eu sunt abonat la Romtelecom si am primit de la ei.Sunt si in magazine diferite tipuri si diferite preturi.