| SaturniFraternitas a întrebat:

FUNDA! AJUTOR VA ROG DIN SUFLET! Am pun un CD cu joc in DVD Writer (Kane & Lynch: Dead Man) si nu citeste DELOC CD-ul nu stiu ce are! e dvd cu joc original de la Level, va rog cum pot instala jocul?

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Redeschide DVD romul și închide-l iarăși.Probabil ca s-a acumulat praf pe lentila de citire și de aista nu îl citește din prima.Succes

Răspuns utilizator avertizat
| DeyCj a răspuns (pentru SaturniFraternitas):

Numai așa la alt calculator.Copiezi conținutul Cd-ului într-un folder și apoi îl salvezi pe un stik.
apoi la calculatorul tău instalezi de pe acel folder de pe stik.
Altă soluție nu prea este.
Succes

Răspuns utilizator avertizat