| ʆųşŧƉεℓïƈïσųşƘïđųŧşşą a întrebat:

Blackberry Curve 8520 vs Nokia E72. Ce sa aleg? Care e mai bun? Multumesc anticipat kiss

4 răspunsuri:
| AmeMiss a răspuns:

Nokia fara doar si poate.La BlackBerry tine bateria foarte putin fata de Nokia.In rest ai cam aceleasi optiuni

| V8 a răspuns:

Nokia E72...prea "suparat" laughing
Este mai mult un telefon de business...BlackBerry e mult mai bun din toate punctele de vedere.

| AskAlex a răspuns:

Nokia E72.

http://geekaphone.com/compare/RIM-BlackBerry-Curve-8520-vs-Nokia-E72

După ce citeşti review'ul ăsta o să vezi şi de ce. Blackberry'urile sunt nişte telefoane patetice după părerea mea.

| AntoniaDamn a răspuns:

Blackberry nici nu era nevoie sa mai intrebi crede-ma il iubesc... si bateria tine nu mai asculta de alti. oricum Nokia E72 foarte multa lume are! acum na e i decizia ta.