| RaZvYtHeMaFiA a întrebat:

Buna TPU? C e parere aveti despre bicicleta Dhs Matrix model 2445 este buna sau de proasta calitate? Si inca ceva care e viteza maxima pe care o atinge?

Răspuns Câştigător
| 7800Fahrenheit a răspuns:

Eu am un asemenea model de bicicleta...Mi-am luat-o vara trecuta.Sincer este destul de buna merita merge si pentru Off-Road dar este buna si pentru drum intins.Maxim nu stiu cat prinde dar e foarte OK

1 răspuns:
| AlexCrb a răspuns:

Nu-ti lua DHS. Daca vrei ceva de calitate ia-ti o Kona, Trek, Maggelan, etc. Eu am rupt vreo 3 modele de la DHS, printre care si doua BMX-uri. Parca-ar fi facute din plastilina.