| yoyoalecs a întrebat:

Cam ce jocuri ar merge pe un pc cu:procesor Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 00GHz 3.00GHz...1.5 GB RAM...placa video NVIDIA Standard VGA Graphics Adapter?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea asta e cam aiurea, ca si cand intrebi cat consuma un anumit tip de masina, pentru ca esti curios in eventualitatea in care ai vrea sa iti cumperi si tu, si oricate raspunsuri ai primi toate sunt diferite si pana la urma tot confunz ramai si cu nici un rezultat!

| yoyoalecs explică (pentru anonim_4396):

Cum adica aiurea, nu ai inteles tu intrebarea!