| schajuman1344 a întrebat:

Tocmai am cumparat un notebook Acer Aspire 5742 ZG. Pe carcasa lui este o eticheta (Nvidia Geforce GT 520 m Cuda 1GB). Am cautat in tot laptopul si peste tot pe net, deoarece la el apare doar placa video Standard Vga adapter graphics. Nu merge nici wireless-ul, nici Ethernet, etc. Apare semnul exclamarii la astea (adica nu sunt instalate driverele). Vreau sa stiu daca chiar are placa asta video, desi scrie doar Standard Vga adapter graphics. De mentionat este faptul ca sub Standard Vga adapter graphics mai este scris inca o data Standard Vga adapter graphics, dar cu semnul exclamarii.

1 răspuns:
| costel121 a răspuns:

Intra aici http://www.systemrequirementslab.com/cyri/ alege orice joc si dai pebutonul can you run it? si iti arata tot ce are pe el da iti trebuie un program instalat dupa ce dai pe buton iti apareodata o bara sus dai click dreaptasi instal sidupa iti arata