| Ardei87 a întrebat:

Cand dau sa incarc o poza noua de profil pe Facebook imi spune sa o decupez...si inainte puteai sa o decupezi toata si nu perdeai nimic din ea...acum ai voie sa o decupezi doar intr-un patrat micut..si mai ramane o gramada de loc in poza. Nu stiu cum sa procedez. Funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| helpfriends a răspuns:

Salut,
Din cauza modificarilor la functia de upload, nu se mai poate.
Trebuie sa largesti patratul de pe poza ca tu sa fi in centrul ei.

| catalina1238 a răspuns:

Salut! In primul rand nu esti unicul laughing). Mie mi s-a intamplat asta de multe ori. Am doua variante pentru tine (...)

1- Daca ti-ai schimbat de multe ori poza de profil, pai, poate iti merge mai greu, sau deloc laughing.

2- Poate facebook-ul tau nu prea merge din vina locului de ocupate (Pozele, starile etc...) In acest caz sterge-ti anumitele poze sau stari!

Daca nu e nici unul din acest caz, inseamna ca ori tenologia ta (Telefoanele, calculatorul, tableta etc.) nu prea merge ori facebook-ul tau e de vina.

Sper ca te-am ajutat! Funda?! big grin

| LeScorpio31 a răspuns:

Nu se poate, asta mi s-a intamplat si mie

| Ardei87 explică (pentru LeScorpio31):

Aoleu ma dispera straight face

| Leandra11 a răspuns:

Daca pui poza de pe telefon. Intra pe internet si schimba poza nu mai intra de pe aplicatia de facebook. Ai inteles?