| popraul62 a întrebat:

cand deschid calculatorul imi apare sa dau clic pe numele de utilizator desi am doar unul! ce pot sa fac sa nu-mi mai apara aceea cand deschid PC? dau funda cien imi zice!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Control panel > user accounts > click pe change the way users log off > bifezi "Use fast user swiching" Succes!

4 răspunsuri:
| Tagaso a răspuns:

Bănuiesc că ai windows xp, ai făcut modificări în "msconfig "se dechide windows cu setări personalizate...

| popraul62 explică (pentru Tagaso):

Da...ce sa fac >?

| Tagaso a răspuns (pentru popraul62):

A dat funda prea repede, nu contează, o să îți spun prin mesaj.

| popraul62 explică (pentru Tagaso):

Nu am primit inca mesajul!

daca stiam ca ma poti ajuta iti dadeam funda