| Sylvye a întrebat:

Cand vreau sa ma uit la un film online pe PC dupa 10 minute mi se restarteaza calculatorul. Nu cred ca are virusi... De la ce ar putea fi si ce pot face?

3 răspunsuri:
| PrinceOf a răspuns:

Poate e de vina placa video

| sdhashsah a răspuns:

Ceva are, uitate un pic la temperaturi vezi sunt ok, posibil sa fie ceva si din windows, posibilitati multe iar tu ne dai detalii putine

| Legendarul90 a răspuns:

Uita-te la temperatura procesorului, este pe primul loc cand vine vorba de restart la pc. te sfatuiesc sa te uiti pe www.filme-online1.biz este un site mai bine optimizat consuma mai putine resurse. bafta.