| alexx102428 a întrebat:

Care vi se pare cel mai bun si cel mai rapid browser de internet la momentul actual?

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Google Chrome!

| cristimihailov a răspuns:

E discutabil daca il vrei pe cel mai rapid. Pt ca acela ar trebui sa aiba functionalitati mai reduse, erori mai multe, etc.

Si eu consider ca de optimum in acest moment, dintre browserele de pe piata, cel mai mult se apropie google chrome. Ai putea sa incerci si chromium (tatal lui chrome) dar este mai in urma...

| Bull4ever a răspuns:

Safari!
Cel mai bun si rapid browser de internet pe care l-am folosit.
Chrome este destul de bunicel si el, dar am facut un test pe pc-ul meu privind viteza de deschidere si Safari este mult peste.

| al29mar a răspuns:

Cel mai rapid browser de pe net este de daparte Chrome, chiar daca Firefox are multe "chestii" interesante in plus si se poate gestiona mult mai bine. Vrei ceva rapid si bine protejat? Instalezi Chrome happy