| Laurentiu_Alexandru_Gabriel_1992 a întrebat:

Care este cel mai rapid si bun browser de internet?big grin?

Răspuns Câştigător
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Depinde daca ai win 7 mozila e praf. Se blocheaza des.
Chrome de la google e cel mai tare la ora actuala.
Iar dpdv al securitatii internet explorer 9 e cel mai sigur.

4 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cel mai rapid in momentul de fata e opera cel mai stabil e mozila. Opera compenseaza ca are gadgeturi noi, unele comenzi tactile.Are un meniu unde iti poti pune situri favorite

| adrianrly a răspuns:

Este o intrebare relativa. Cel mai bun si mai rapid browser este cel cu care te obisnuiesti si care iti rezolva necesitatile. Din punctul de vedere ai vitezei, daca ai un calculator bunicel ultima versiune de Internet Explorer(9) este cea mai rapida deoarece se foloseste de hardware-ul efectiv(exemplu memorie video) si nu de resursele sistemului de operare.

| annamylove a răspuns:

Firefox sau opera

| Ciurciu_Raul_1993 a răspuns:

Safaru e cel mai bun