| Dark_Michael_1970 a întrebat:

Buna TPU caut si eu un laptop tip gaming care vreau sa mi-l cumpar de Black Friday. Buget maxim : 3000-3500 lei; Sa aiba cel putin 500 GB HDD, 8 GB RAM, si o placa Nvidia cu memorie dedicata de cel putin 2GB. Imi puteti recomanda ceva? As vrea sa ruleze macar pana la setari medii gta V. De preferat as vrea Lenovo (NU ACER SAU HP!)

2 răspunsuri:
| vidii a răspuns:

Ai putea sa te uiti la acesta, cu i7 quad core, 8gb ram, 1tb hdd si nVIDIA gtx 950m 4gb
http://www.pcgarage.ro/......dark-gray/