| ca4 a întrebat:

Salut,TPU! Vreau sa-mi cumpar un laptop pe care sa-l pot folosi si la gaming (nu cele mai noi jocuri). As vrea sa-mi sugerati cateva modele mai bune...
P.S. Beneficiez de o suma cuprinsa intre 1500 si 2200 RON.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Laptopurile de gaming pleaca de la 3500 lei in sus. Pana in 2200 lei gasesti numai buruieni bune de nimic pentru acest tip de activitate. Iti recomand achizitionarea unui sistem desktop!

| Pinocchio a răspuns:

Eu am un Dell Studio, merg bine jocurile si are imagini superbe, la fel si sunetul.

| Alexandru_Florentin_1974 a răspuns:

Iti sugerz sa iti cumperi un Lenovo cam de 2000 ron