| marinelpitigoi a întrebat:

Ce credeti ca ar trebui sa imi iau? Un procesor AMD Athlon II x2 250 si o placa video Nvidia Geforce 9500+ GT sau un PS3?

Răspuns Câştigător
| mariogarfi5076 a răspuns:

Eu cred ca PS3 e cel mai bun!

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

PS3 fara indoiala. 9500 GT era o porcarie de placa din momentul in care a fost lansata, cine naiba mai cumpara acum asa mizerii?

| Denis505 a răspuns:

Decat ps3 sau chestii de pc mai bine ia un xbox, e genial...e putin mai scump decat un ps3 dar merita toti banii, crede-ma

| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Mai bine iti iei o consola Wii ca e mai ieftina ca Xbox si ai sporturi si jocuri cu masini si aerobic si dans + ca pe Wii merge skylanders iar pe PS3 nu merge bine

| marinelpitigoi explică:

Multumesc pentru tate raspunsurile, dar cred ca raspunsul lui mariogarfi5076 e cel mai bun. Deci merg pe un PS3.