| cristianorudi7 a întrebat:

Credeti ca fifa 13 imi va merge cu componentele acestea?

procesor: AMD Athlon II X2 240
placa video: NVidia GeForce 9500 GT
ram: 1GB

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 explică:

Am fifa 12 si imi merge fara probleme...

| Cuvântul1 a răspuns:

Da o sa iti mearga pentru ca ai palca video nVIDIA geforce si ii buna la jocuri, cu procesorul cred ca o sa ai probleme da o sa iti mearga la grafia mica, si eu astept fifa 13.bafta

| ZlElRlO a răspuns:

Ma indoiesc ca iti va merge. Ai rami foarte putini si nici procesorul nu ma incanta. Dar daca iti mergea fifa 12 ai sanse sa iti mearga si fifa 13... daca nu mergea 12 imposibil sa mearga 13. Sper ca te-am ajutat FUNDA?