| DianaDyaDia a întrebat:

Ce credeti despre noile telefoane Huawei Ascend P1 S? Vor aparea in curand si la noi. Oare sunt bune sau se aseamana cu traditionalele produse "Made in China"(care nu tin prea mult)?

Răspuns Câştigător
| CapitanuSemafor a răspuns:

Huawei sunt unii dintre cei mai buni si mai mari producatori din lume in materie de telecomunicatii. Cumpara cu incredere.
Si Ascend P1 S din cate vad in specificatii este unul dintre cele mai bune telefoane din lume la ora actuala.