| cosmin123456789123456789 a întrebat:

Credeti ca se vor lansa in Romania noile telefoane Huawei pana in vara,ma refer la Huawei honor 2, Huawei ascend d2, Huawei ascend g615? As vrea sa imi iau unul din ele de ziua mea la inceputul lunii iulie si am auzit ca acestea 3 sund quad-core si nu costa nici mult,(ascend g615 a fost lansat in Germania si costa 300 de euro,poate cand ajunge la noi e mai ieftin, dar cat credeti ca va costa prin vara?)

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei sunt scumpe la lansare.Si nu mi se pare un telefon prea bun.Este doar parerea mea.

| Intruder19 a răspuns:

La noi niciodata nu o sa vezi telefoane mai ieftine ca afara.Pana in toamna e posibil sa apara si la noi dar cu preturi plecand de la minim 400 euro.

| yonutz63991 a răspuns:

1.Daca in Germania e 300 euro aici o sa fie mai mult de 350.
2.Huawei nu e nici o firma care o sa fie totul bine...Acum depinde de telefon. Unele Huawe-uri se strica repede-altele nu
3.Nu cred... POate mai tarziu, dar in nici un caz pana in vara...Si daca ar veni pana in vara ar fi cu precomanda si o sa fie foarte scumpe(precomanda=duse din afara personal)