| MadalinaaIoana a întrebat:

Ce imi recomandati sa imi cumpar : o minitableta sau un telefon cu touchscreen? Daca telefon, spuneti de care. Ziceti de ce o minitableta sau telefon. Pls,cat mai multe raspunsuri, dar sa nu ziceti ambele. Nu dau funda pana nu primesc cel putin 6 raspunsuri.

9 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Daca a-si avea de unde le-as lua pe amandoua, dar eu zic sa-ti iei telefon touch screen deoarece este simplut si ocupa putin loc si are mai multe aplicatii si ai un risc mai scazut ca sa fie furat, si e mai estetic, asta e parerea mea happy

| ChrissD a răspuns:

O mini tableta buna la 300-400 lei au cei de la EBODA.Bafta.

| Kinus12 a răspuns:

Asi zice telefon touchscreen, fiindca este portabil si ai aplicatii mai dezvoltate...

| MadalinaaIoana explică:

Am uitat un amanunt : telefoane pana in 500 lei.

| bogdi504 a răspuns:

Parerea mea este tot telefon cu touch screem...Un Samsung galaxy mini 2 costa 600 ron cu tot cu transport si are cam aceleasi beneficii avand in vedere caci tableta foloseste tot android.Sau daca ai deja un telefon bunicel si vrei sa ai si tableta ia-ti o tableta la 10 milioane pe care sa te joci si sa vezi filme tongue funda?

| DolceKiss a răspuns:

Buna,pai eu mi-as cumpara un telefon cu touchscreem pentru ca are aproape aceleași beneficii ca minitableta si este si mai ieftin. Sper ca te-am ajutat!

| MariusPapoi a răspuns:

Samsung Galaxy Note

| Alphy a răspuns:

Eu zic telefon... pentru jocuri iti recomand un Samsung galaxy s2 sau s1

| Alphy a răspuns:

Eu zic telefon ori un Samsung galaxy s2 sau s1