| Hasss a întrebat:

Buna TPU
ce jocuri de groaza imi puteti recomanda
dar sa fie GROAZA
amd anthlon II x3 450 procesor 3.20 ghz
4 gb ram ddr3
placa video ati radeon 5450 1 gb
si windows 7 64 biti big grin
dau funda big grin

7 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Dead Space iti recomand si eu, mai nou a aparut si 3. Ce ti-as mai recomanda :
- F.E.A.R (in special 1, e cel mai bun joc din serie)
- Condemned : Criminal Origins
- Call of Cthulhu (nu pot spune ca e horror, dar are o atmosfera ce-ti ridica firele de par)

| Me2 a răspuns (pentru BLKZ):

Stii dc mi-e frica?, de 5450-u ala, ar putea juca jocuri mai bune dar cu acea placa, toate pe low si rezolutie minima

| BLKZ a răspuns (pentru Me2):

Nah, ii vor merge toate. Cel putin Dead Space 1, 2, FEAR 1 si CoC ii vor merge la high.

| Hasss explică (pentru Me2):

Bag pl in ea laughing
si multumesc pentru raspunsuri big grin

| Alinu7 a răspuns:

Slender

| adyady54 a răspuns:

Daca vrei groaza uite-te pe youtube pe fantomele din Austria.

| muzikhous3 a răspuns:

Dead space 1 si 2 ....au o grafica super buna si sunt foarte horror