| Hasss a întrebat:

Buna ziua big grin Am o intrebare
Am urmatorul pc :
Amd Anthlon(tm) II X3 450 Procesor 3.20 Ghz
Rami: 4.00 Gb
Placa Video Ati Radeon 5450 Shappire 1 Gb DDR 3
Hard-Disk : 500 gb 7200 rpm, 16 mb Western Digital
Windows 7 64 Bits

Si vreau sa intreb ce jocuri imi merg nu conteaza pe low pe medium sau pe high sunt interesat cam ce poate pc-ul meu happy

In SPECIAL vreau sa stiu daca imi merge fifa 11 sau 12 si pe ce Setari?

Dau funda promit!tongue

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| reky a răspuns:

Jocurile existente cer 4 gb de ram, placa de 1 gb si procesor de 2, 50 ghz, asa ca PC tau suporta orice joc existent pana acum.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| reky a răspuns (pentru megamind03):

Pai asta am scris si eu mai sus, placa de 1gb.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Abstract123456 a răspuns:

Iti merge si fifa 11 si 12 nfs hot pursuit 2 assassin's creed 1, 2 grid etc.iti merg cam toate jocurile noi aparutehappy