| Ionutz_9325 a întrebat:

Buna TPU? Ce mai faceti? big grin am si eu o intrebare daca ma puteti ajuta as fi foarte recunoscator. De Curand am deschis o comunitate si am un site dar nu se vede pe tot ecranul...adica este mai tras din parti daca pot sa zic asa, si as vrea sa il fac pe tot ecranu...si problema mea este ca nu mai stiu cum, de unde si ce sa modific cam atat am avut de spus astept orice parere de bine de rau eu tot va multumesc

3 răspunsuri:
| Anonim654321 a răspuns:

Dar nu pui linkul sa vedem despre ce e vorba? faci si vizitatori

| Ionutz_9325 explică:

Vreau sa anunt ca am rezolvat cu template-ul, l-am racorit (schimbat big grin) imediat cu alta tema care se vedea pe tot ecranul.Toata treaba era din fisierul CSS dar eu nu il aveam asa era de la Template.

Andreixa: Nu este numai de Counter-Strike...gasesti si de Metin si de SA:MP...pe forum si va multumesc inca odata pentru raspunsuri acum nici nu stiu pe cine sa aleg castigatorsad O zi cat mai placuta!

| Andreixa a răspuns:

Pai, e comunitate de cs? daca e de cs ma pricep de minune uite id-ul meu daca vrei sa te ajut : ascensorulbuzau@yahoo.com