| xImIx a întrebat:

Am o problema la un Pc, de curand i-am bagat windows xp si nu stiu cum sa ii fac internetul si de unde sa iau driverele lui. Am facut cum scria pe site-ul oficial rds&rcs si nu functioneaza, am bagat user si password si nimic. daca ma puteti ajuta as fi recunoscator

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai drivarele pentru net le iei de pe pagina oficala a placi de baza. si setarile pentru netu de rds xp e simplu

| xImIx explică (pentru itsoft):

Pai simplu este, dar am facut exact la fel ca aici si nu merge :
http://www.rcs-rds.ro/......e-servicii

| itsoft a răspuns (pentru xImIx):

Deci nu se conecteaza? In device management inti apare Placa de retea a ta sau nu?

| xImIx explică (pentru itsoft):

M-ai bagat in ceata, ai putea sa-mi dai skype ul tau sau ceva sa ne intelegem? ca sa nu facem chat aici, te rog frumos

| RAY a răspuns:

Nu ma mir xp, anticitate de pc