| Pepyo a întrebat:

Ce monitor aș trebuii sa imi cumpar pentru PC-UL celor de la PC garage Cu numele de VIKING

5 răspunsuri:
| ionut332 a răspuns:

Zi de cati bani dispui

Răspuns utilizator avertizat
| alexboss2020 a răspuns:

Nu stiu, dar sa aiba diagonala de 23 inchi minim si sa fie full hd! Daca ai in buget foarte mare iti poti lua la 1400 lei de 144hz!

| Pepyo explică (pentru alexboss2020):

Nu vreau ceva foarte scump, Ce parerea ai avea de acesta?
https://www.amazon.com/VG248QE-1920x1080-144Hz-Gaming-Monitor/dp/B00B2HH7G0

| alexboss2020 a răspuns (pentru Pepyo):

E ok! Cu toate ca eu cred ca ai putea gasi ceva mai ieftin la 144hz si ai putea sa iti mai "salvezi" bani!