| Cristian_Criss_1992 a întrebat:

Buna TPU ce parere aveti de placa video Gigabyte 6570? Dau funda. Sa nu fie raspunsuri copy paste sau pagini de internet. DAY FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Cam trecuta ea asa... dar depinde si la ce rezolutie o folosesti si ce procesor ai/cit ram. Nu de alta, dar desi poate fi considerata praf sau petarda sau jeg sau cum vrei sa ii zici in full HD, la 1280X1024 sau mai putin inca face fata binisor in majoritatea titlurilor.
P.S. Am avut HD 4770, am GTX 750 Ti acum, ca sa nu ma intrebi si pe mine daca o am sau nu...winking

14 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Foarte slaba.

Răspuns utilizator avertizat
| DariaHàhaa a răspuns:

Sincera, este foarte slaba si se blocheaza din minut in minut. Fundita? happy

| Cristian_Criss_1992 explică (pentru DariaHàhaa):

Ai tu din asta?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru DariaHàhaa):

N-are cum sa se blocheze din minut in minut esti petarda.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Cristian_Criss_1992):

Daca vrei sa cumperi o placa video, evita orice placa video ddr3

| Cristian_Criss_1992 explică (pentru FatUglyVirgin):

Ce parere ai de placa video? Da, e petarda, nu se blocheaza nici in Battlefield 4 pe mediu

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Cristian_Criss_1992):

Am spus mai sus, este slaba, in bf4 multiplayer nu are sanse pe un sv cu 64 de oameni

| Cristian_Criss_1992 explică (pentru FatUglyVirgin):

Tu ce placa video ai? Nu minti.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Cristian_Criss_1992):

Sapphire hd 6670 1gb ddr5

| DariaHàhaa a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

La mine asa facea, da?! Si report.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru DariaHàhaa):

Pai facea asa ca esti tuta.

| DariaHàhaa a răspuns (pentru Cristian_Criss_1992):

Scuze! Nu am asa. happy