| GrepolisKing a întrebat:

Buna TPU
ce parere aveti despre camera Nikon COOLPIX L25 are incarcator sau este pe bateri?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

rolling on the floor ce raspuns am dat si eu dar asta e adevarul..am camera de 1 an si ceva si faci pisu pe ea..slabe poze

6 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Are doi acumulatori de tip AA, adica ceva mai ok fata de cele cu acumulator dedicat, pentru ca spre exemplu daca esti intr-un anumit loc de unde nu poti incarca acumulatorul integrat te poti duce la orice magazin sa cumperi doua baterii AA.

Modelul intr-adevar este unul depasit d.p.v. tehnologic, senzor ciudat de mic (1/3 inch, spre deosibire de 1/2.3 inch de la majoritatea compactelor) si in cazul in care printezi in format ceva mai mare sau ai obiceiul sa faci crop la anumite cadre, acei 10 mpx poate nu iti sunt suficienti.

| Broadband a răspuns:

Baterii.e buna de aruncat camera

| Broadband a răspuns (pentru Broadband):

rolling on the floor ce raspuns am dat si eu dar asta e adevarul..am camera de 1 an si ceva si faci pisu pe ea..slabe poze

| christianlaroka a răspuns:

Camerele Nikon sunt foarte bune, are baterii, dar cumpara una mai noua daca ai buget, daca n-ai ia-o pe asta.

| lucky_6605 a răspuns:

Pe baterii ma dar poti sa iti iei si mai buna eu zic sa nu o alegi... fiecare cum vrea cum zice si meganoshappy

| Meganos a răspuns:

Salut,este pe 2 baterii AA, este cam veche are 10 megapixeli de camera, dar fiecare cu gusturile lui.

| Alex_Allexx_1998 a răspuns:

Nikon COOLPIX L25 are 2 baterii, si camera este de 10 megapixeli, daca vrei o camerea buna ia-ti un Nikon COOLPIX L26 cu camera de 16 megapixeli, si cred ca nu este mai mult de 300 lei