| CatalinOrzan a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul meu? E destul de performant? Uitati detaliile despre el: MS Windows 7 Ultimate 32 bit SP1
AMD Athlon X2 Dual-Core QL-64 are 4 GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 4500 Series. Oare imi functioneaza GTA IV pe el?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Era "destul de performant" in 2009. Acum e praf, in special daca aduci in discutie joacele. Nu de alta, dar si al meu are o configuratie similara. Posibil sa mearga gta 4 pe un low/medium spre high chiar, cu conditia sa fie RACOARE in camera unde te joci...

| CatalinOrzan explică (pentru KodrutZ):

Nu am probleme cu supraincalzirea happy (de fapt am, dar am 3 coolere sub el laughing )

| KodrutZ a răspuns (pentru CatalinOrzan):

Haha, clar. Vinde ragalia si fa-ti un desktop decent. Si cu 1500 RON faci o unitate net superioara laptopului asta si cu mult mai putine dureri de cap.

6 răspunsuri:
| Theo512 a răspuns:

Ar trebui sa-ti mearga low spre medium.Dar la 4 gb ram trebuia pe 64 de bit ca e stiam ca pe 32 iti citeste numai 2

| CatalinOrzan explică (pentru Theo512):

Si de unde sa fac rost de Windows pe 64 bit? laughing

| Theo512 a răspuns:

Asta e problema ta.Mie cand mi-a instalat cineva windows mi-a pus pe 64 bit ca o zis ca daca nu imi recunoaste numai 2 gb

| K0sti a răspuns (pentru Theo512):

Ti-a zis prost, recunoaste 3 nu 2!