| Madalina123 a întrebat:

ce parere aveti despre Samsung galaxy 7.0 tab 2? Este buna? Poti efectua apeluri vocale de pe ea? Dau funda raspunsului care cuprinde si detalii despre aceasta tableta.

3 răspunsuri:
| Commandoo a răspuns:

Despre Samsung galaxy 7.0 tab 2 mi se pare foarte elegant si la moda este multifunctional cuprinde foarte bine fotografiile are de obicei memorie foarte buna eventual buna. Este un telefon in pas cu moda... Sper ca ti-a placut! o zi buna

| Madalina123 explică (pentru Commandoo):

Multumesc,dar una din intrebari era daca pot efectua apeluri vocale de pe ea, asta ma intereseaza cel mai mult. Daca pana diseara nu am alte raspunsuri, iti dau tie funda, prefer sa astepthappy

| Commandoo a răspuns (pentru Madalina123):

Sigur ca da poti efectua apeluri vocale oricand domnisoara..Si iti multumesc findca vrei sa-mi dai funda tu alegi!