| ihavenoidealel a întrebat:

Ce părere aveţi despre tableta Samsung Galaxy Tab 3, aceea la 850 lei? Mi-o recomandaţi? big grin

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Pai eu am galaxy TAB 2 7.0 P3110 de vreo 2 ani de zile si sunt foarte multumit de ea. o folosesc pentru internet si filme in general dar si pentru GPS (are o tehnologie foarte buna de o combinatie intre GPS si GLONASS adica mult mai performant decat un GPS normal). este foarte rezistenta, a luat trante de la mine, am adormit pe ea si cu toate astea a rezistat. o mai folosesc si ca sa vorbesc cu ea pe skype si se aude/vede foarte bine.

1 răspuns:
| ihavenoidealel explică:

P.s. : vreau s-o folosesc mai mult la muzică şi internet.