| oNNeRuNN a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul GSmart Mika M2...e la un pret bun? Merita bani? Se descurca in jocuri, browsing etc?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Procesor quad core, memorie ram de 1gb, gpu acceptabil, display bun. Isi merita banii, si se misca destul de frumos mai ales in browsing si aplicatiile uzuale ( fb, instagram, chrome, etc ), dar si in multe jocuri cu grafica 3d.

Bft!

| oNNeRuNN explică (pentru Jipa95):

Telefonu e disponibil si cu lb romana?

| Jipa95 a răspuns (pentru oNNeRuNN):

Daca-l cumperi dintr-un magazin din tara, da! ( eMAG, PC Garage, Altex, etc )