| Fjordneddey a întrebat:

Buna TPU! Ce programe de editare video, nu stiu exact care este denumirea lor, cunoasteti pentru a adauga, de exemplu, animatii sau efecte-video (speciale) peste o filmare proprie. Indiferent daca sunt contra cost sau gratis de folosit.

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Ok, programe de editare video, dar pentru telefon sau PC? Pentru telefon poți folosi: CapCut, KineMaster, PowerDirector etc., iar pentru PC, îți recomand Adobe AfterEffects, Sony Vegas, Adobe Premiere Pro etc.

Răspuns utilizator avertizat
| literallythesamebruh a răspuns (pentru DracuIa):

Eu, de exemplu, editez pe telefon atunci când nu pot altfel. Este destul de fiabil și există aplicații care au atât de multe funcții încât poți scoate ceva frumos. În mare parte, fac scurtmetraje. Și nu, nu am 12 ani și nici Roblox nu joc. happy

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat