| robybenito a întrebat:

Ce sa fac daca am sters din greseala nVIDIA drivers pentru windows 7 ultimate la HP pavilion dv9000? Va rog ajutati-ma pana nu vine mama ca ma bate.

2 răspunsuri:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, descarca driver genius sau driver robot si rezolvi problema, las ca vorbesc eu cu mami sa nu te bata laughing sau metoda clasica, descarca aida64 si vezi ce driver ai la placa video Nvidia si descarci de pe google, bafta

| robybenito explică (pentru Sorinutsu):

Am chemat un prieten si mi l-a facut in 30 secunde...a dat la uptdate nVIDIA drivers si pc a incercat sal actualizeze si la descarcat fara internet fara nimic....mersi oricum.