| Caricaturistafaralimite a întrebat:

Ce site stiti pentru trimitere mail? ca nu ma lasa pe yahoo ca e video si este lunga filmarea. Dau funda

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Wetransfer.com
transfer.ro

Am folosit transfer.ro, dar acum folosesc wetransfer. Poți trimite până la 2 GB gratis. Dacă plătești, poți trimite și 20 GB.

| Caricaturistafaralimite explică (pentru SonicAndrei):

Primul nu a mers. si al doilea tot nu reusesc

| SonicAndrei a răspuns (pentru Caricaturistafaralimite):

Cum să nu meargă? Scrii în bara de adresă „wetransfer.com". Sau dai un search pe Google. Nu ai putut da clic pe adresă pentru că nu s-a creat una. Ca să se facă link către pagină trebuia să scriu https://www. wetransfer.com/

7 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Pune-l pe youtube ca privat si trimite link pe mail.

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

Nelistat, ca daca e privat n-o sa-l poata vedea altcineva.

| CinevaNou a răspuns (pentru Mădă0611):

Vrei sa ma faci de ras pe TPU?:O
Nelistat, mi-o scapat cuvantul. Dar daca nimerea in lista cu alea 3 optiuni poate poate se prindea.

| Mădă0611 a răspuns (pentru CinevaNou):

:O eu? Neee.

| zilog a răspuns:

Uplodezi filmul intr-un cloud si ii dai doar link-ul pe e-mail
pentru ca nici o adresa de e-mail nu permite sa primesac vide-uri mai mari de 25MB

eu iti pot da de pe server-ul meu o adresa de e-mail unde poti uploda infinituri attachate la e-mail

dar când acel e-mail o sa ajunga la yahoo sau la google
o sa ii stearga atasamentul

acum cel mai simplu ar fi sa il incarci pe Youtube si sa ii dai link-ul

sau pe dropbox