| Babygirl01111 a întrebat:

Ce site-uri imi recomandati pentru a achizitiona un telefon la cel mai bun pret?

5 răspunsuri:
| Alexul99 a răspuns:

Price.ro, pui numele telefonului sau produsului dorit si el iti arata o lista cu preturile de pe diferite site-uri si il poti alege pe cel mai ieftin, astfel poti salva multi bani

| looredanaa93 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/telefoane-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| SSJGohan3 a răspuns:

Da, sau olx daca te increzi in vanzator

| SuntFataa a răspuns:

Eu iti recomand altex sau germanos, chiar daca poate nu au chiar promotiile si reducerile atat de "avantajoase", esti sigur de produse. Mai pe scurt, sunt mai buni.

| AwareSty a răspuns:

Emag.ro este un site de incredere, am cumparat 4 telefoane si un aparat foto!