| Thebestkiller a întrebat:

Buna,TPU! Ce telefon este mai bun dintre Samsung Galaxy Core i8262 si Samsung Galaxy S3 Mini? Dau funda pentru cel mai explicit raspuns!

5 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Iphone 4 este foarte bun in cazul in care vrei un telefon ceva mai ieftin..numai umblati cu mizeriile astea de samsunguri de le arde bateria si dupa 2 saptamani da lag in meniu..la iphone nu veti pati asa ceva, am iphone 4s de 1 an de zile si merge ca la inceput. pisativa pe samsunguri luati iphonewinking

| Thebestkiller explică (pentru Legend123):

Salut! Telefoanele astea costa 600 de lei in timp ce iphone 4 depaseste 1000 de lei.

| Legend123 a răspuns (pentru Thebestkiller):

Iphone 4 la mana a2-a e 600 cel mult 700 de lei.