| AestheticPerf a întrebat:

Cei care aveti un GoPro Hero 3 Black sau GoPro Hero 3+ Black ce spuneti de ele? Am auzit vorbe ca se blocau dupa 5-7 minute sau ca nu porneau si asa. Vreau sa imi iau unul si nu stiu pentru care sa obtez ca am inteles ca 3+ Black e mai bun ca 4 Black. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BogdanM275 a răspuns:

Eu am un Gopro Hero 3 si pana acum avut mari problemele cu el îl am de aproape 2 ani, si are urmatoarele dezavantaje.

- Se blocheaza foarte des, iar pentru a îl debloca, trebuie scoasa bateria, ceea ce nu e foarte simplu in multe situatii.
- Bateria nu tine nici macar o ora, chiar daca este noua.
- Telecomanda prin wireless nu se conecteaza de fiecare data.

1 răspuns: