| TuNdRa a întrebat:

Buna TPU cine poate sa-mi spuna cum pot face un site doar al meu rapid si free FUNDA cine ma poate ajuta

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Hello!
Intra aici si vezi cum sa-ti faci propriul site http://www.spuse.ro/cum-sa-faci-un-site/
Intra aici si vezi cum sa-ti faci propriul blog http://dan-blog.ro ›cum-sa-mi-fac-un-blog/ succes!

| Bybanu a răspuns:

Daca ai da un search aici pe site, ai vedea ca sunt multe post-uri cu aceeasi intrebarebig grin

| Alexander_1900 a răspuns:

Da-mi un mesaj privat cu id-ul tau si iti arat eu cea mai usoara metoda de a invata sa faci un site si in acelasi timp sa inveti si limbajele web.

| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Cele mai bune, cunoscute si free sunt : webs.com, ucoz.com, weebly.com, yola.com, blogspot.com. Fundita? :*

| diana5 a răspuns:

Salut. Ar fi: www.sunphoto.ro/ Iti poti pune: poze, se pot adauga comentarii si mai poti lasa descriere, pentru albumul respectiv. E ca un fel de Hi5. Sper ca am fost de ajutor.

| TuNdRa explică:

Wow cam multe pentru mine oi avea eu cine stie ce cunostinte da cred ca o sa ma bag pe invatat ca se vede ca nu-i de gluma cu asa ceva