| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cine stie cum sa sparg un Gmail va rog cit mai multe solutii dau funda.

1 răspuns:
| Anutzzzaaa a răspuns:

Nu este frumos si nici corect fata de persoana respectiva... Eu te-asi ruga sa renunti la acest gand...Si totusi poti sa bagi o parola oarecare pana iti apare eroare parola (sau cv de genul) si ii dai reserare (sau am uitat parola) si incerci sa afli care era cea veche. Sau poti sa pacalesti persoana sa intre de pe celculatorul sau telefonul tau si sa ii atragi atentia in asa fel incat sa uite sa se deconecteze happy Nu e bine dr sper ca te-am ajutatwinking sad