| UbexFlo a întrebat:

Buna TPU.Cineva care are un microfon K&K poate ma ajuta si pe mine cu o problema.NU se aude bine in boxa, trebuie sa tin microfonul in gura sa se auda si nici atunci nu se aude.Se aude foarte incetu, foarte, foarte incetu, cu un anume bazait parca(banuiesc ca e din cauza ca e tinut in gura)si vreau sa stiu ce pana mea sa-i fac sa se auda mai tare.Ma gandesc ca or fi bateriile de vina ca am avut la el niste baterii proaste rau acum dar le-am tot schimbat si se auzea putin mai tare, doar putin.Mentionez ca il am pus la pc microfonul.Setarile sunt toate facute, m-am chinuit cu ele 2 ore dar e ok. Volumul e la maxim peste tot si nu stiu ce naiba sa-i mai fac ca mi-a scos fire de par alb in cap afurisitu` asta mic.

Răspuns Câştigător
| Kryss2404 a răspuns:

Daca tot il bagi in gura mestecal...hahaha.glumeam.:intra in control panel (panou de control)\\sound and audio devices\\voice(voce)\\volume...\\ si ajusteaza volumul la prima -maxim. sper ca te am ajutat.

| UbexFlo explică (pentru Kryss2404):

Sunt maxim toate

| Kryss2404 a răspuns (pentru UbexFlo):

Cred ca ai nevoie de un driver de instalare pentru ca am aceeasi problema la camera mea.nu ai cumva CD de la acel microfon?
daca nu cauta pe net un driverhappy

3 răspunsuri:
| Kryss2404 a răspuns:

Controlpanel\\sond and audio devices\\voice\\volume\\in colt sus stanga selectezi options->options\\la recording sa fie bifate toate si microphone si la playback la fel happy