| SofiaDalinda a întrebat:

Cum as putea face sa îmi schimb numele de pe Facebook dacă l-am confirmat cu buletinul? Am fost nevoita sa fac asta deoarece asa îmi puteam recupera contul. Acum nu mai pot sa mi-l schimb deoarece scrie ca a fost confirmat de Facebook...dar ar exista alta metoda prin care as putea sa mi-l schimb?
DAU FUNA!

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Demidol a răspuns:

Daca a fost confirmat, nu il mai poti schimba.
Facebookul a devenit un fel de securitate. Cere toate datele reale, face legatura intre contul de Facebook si clelalte conturi, stie despre tine mai mult decat stii tu. Si numai ei stiu ce fac cu datele noastre. Multi se temeau de cipul de pe card, dar nu se tem de Facebook.