| MadaRamona a întrebat:

Buna tpu..cum as putea realiza o macheta cu distributia energiei electrice de la producator la consumator? ...va implor ajutati-ma,chiar am mare nevoie sad ceva imagini,exemple, nu conteaza oh go on
Funda :*

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Intre producator si consumator musai trebuie' sa pui si una sau doua firme de apartament a unor baieti destepti care fac milioane de euro pe spinarea noastra... si sa multumesti guvernarilor PSD care au facilitat treaba asta.