| teemo2000 a întrebat:

Buna TPU.
Cum as putea sa fac sa am mai multe accesari la un link? Spre exemplu Adf.ly? Ceva sfaturi? Pe Youtube nu e bine. Nu am ce sa incarc deci prin urmare nici vizualizari. Multumesc!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Incarci fisiere mai populare, mai bune, mai rare care nu se prea gasesc iar apoi faci reclama la ea un timp peste tot unde esti pe net si vei vedea marea schimbare! happy Chiar si aci pe TPU, desi nu prea e ok dar sunt curios ce vei pune, daca vei pune ceva... happy