| Anonimatttt a întrebat:

Buna TPU
Cum pot afla cati MB de net mai am la un abonament de la Orange? Am incercat la 415 dar nu apare... sad Funda

5 răspunsuri:
| SarahParker a răspuns:

Ai abonament, sau cartela?

| Anonimatttt explică (pentru SarahParker):

Abonament...am scris si in intrebare

| SarahParker a răspuns (pentru Anonimatttt):

Pai incearca pe site-ul Orange, poate gasesti alt numar acolo, unde poti suna

| YumiSukinanda a răspuns:

Incearca asa: *123 si dupa aia mai este un semn asemanator daca ai la calculator unde ai numarul ala 3 sus la el apare un semn ala e. Deci *123 si semnul ala de deasupra lui 3. apoi faci tot pe telefon apoi apesi pe verde. Si gata.