| GumitzaXD a întrebat:

Buna TPU cum pot face o poza la ecran pe calc ddar poza nu filmare! funda si urgent mersi anticipat

P. S scuze categoria am pus-o la nimer.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Print screen-cauta un butonas pe tastatura pe care scrie asta, apasal, du-te in paint apasa ctrl+v si salveaza!

| semix a răspuns:

Salut. ai o tasta mai sus de sageti, PRINT SCREEN -> apesi -> deschizi PAINT -> paste. bafta big grin

| mihaela31 a răspuns:

Apesi butonul print screen apoi copy si paste in Paint.

| BassHunter13 a răspuns:

Ai sus in dreapta la tastatura butonul "PrtSC" apesi pe el pe urma intri in Paint si in stanga sus ai File=Paste! Sau direct Ctrl+P!
Mult noroc