| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot in ziua de azi sa gasesc si eu primul mesaj al unei conversatii fara asa derulez in sus la nesfarsit pentru ca sunt multe mesaje, as vrea sa vad primele mesaje din conversatie fara sa trebuiasca sa tot derulez. Aveti vreo solutie? Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Descarcă arhiva cu informațiile contului tau, apoi foarte ușor ajungi la începutul conversației. Succes!

| UneRencontre a răspuns:

La mesageria din telefon nu stiu cum si daca se poate. Insa, pe Messenger Facebook sau pe whatsapp este o optiune cand deschizi chatul "cautare" sau "search" si poti cauta acolo un cuvant cu care iti aduci aminte ca ai inceput conversatia. un "salut" de exemplu. eu asa fac happy