| FOKAA a întrebat:

Cum pot sa conectez Telefonu(Samsung Galaxy S2) la Laptopu (Dell inspiron 1501) pot prinde cu laptopu alte wireless si am net dar vreau propriu am incercat cu conectifly si HotSpot creator dar nu merge pentru ca eu cand dau la PC din colt din dreapta imi apare Wireless cu X ca nu e conectat va rog am si eu nevoie de wireless pe telefon.

1 răspuns:
| Cristian0eTc a răspuns:

Ascultama bine uneste-l prin usb iar acolo la telefon este bara de sus si trage in jos si o iti apara scris conecteaza telefonul la pc