| Marrianna a întrebat:

Am un telefon samsung galaxy si imi conectez net`ul.intru in setari, apoi in wireless&networks, apoi mobile networks, apoi activez data enabled. Dar dc nu merge? Nu imi apare nici sus ca s-a conectat? spuneti-mi si mie va rog frumos big grin.nu stiu ce are. Dau funda :*:*

1 răspuns:
| ErickEmil a răspuns:

Du-te la sediul de unde ai internetul in orasul tau si fa o reclamatie sau spune-le sa rezolve problema (la sediu:oringe, cosmote, Vodafone) conteaza la care esti abonat la internet sau daca ai pe stick mergi la sediul de unde ai internetul si rezolva xD