| anastasiamaria a întrebat:

cum pot sa imi dezactivez google chrome si sa il activez din nou?
Funda

Răspuns Câştigător
| cypry69 a răspuns:

Buna!
Faci asa:
1.Dai la START.
2.Intri in Control Panel
3.Intri in Add or Remove programs
4.Astepti, apoi o sa-ti apara o lista cu programe, in acea lista cauti "Google Chrome".
5.Dai 1 clik pe el, apoi dai pe remove!(daca va fi necesar dai next, next)
6.Il descarci si il instalezi din nou, Bafta!

| AnimatedSignature a răspuns (pentru cypry69):

Asa il dezinstalezi.

6 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Poate vrei sa zici cum il dezinstalezi si cum il instalezi din nou.

Ca sa-l dezinstalezi dai la control panel, add or remove programs, cauti google chrome in lista aia, click pe el si dai remove.

Ca sa-l instalezi cauti intrii aici https://www.google.com/chrome/browser/ dai pe download chrome, dupa ce s-a descarcat deschizi setup-ul si apoi il insalezi.

| Nelu62 a răspuns:

La ce anume te referi?
Raspunsul de anterior e pentru dezinstalare!

| anastasiamaria explică (pentru Nelu62):

Da am gresit eu. Deci cum imi dezinstalez google chrome si sa il activez inapoi?

| express11 a răspuns (pentru anastasiamaria):

Ca mai sus.

| cypry69 a răspuns (pentru anastasiamaria):

Am dat eu primul raspuns, citeste acolo!