| avrameasca2000alfa a întrebat:

cum pot sa imi invit prietenii de pe facebook sa imi aprecieze (sa imi de like) la o fotografie dintr-un concurs al unei pagini?
am nevoie de un raspuns cat mai rapid... dau fundita celui mai rapid si folositor raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| TakeItSlowXD a răspuns:

Trimite-le linkul pozei printr-un mesaj pe fb sau pe mess (vezi tu) si roaga-i sa iti dea like. Poti incerca de asemenea sa iti postezi linkul pe peret urmat de un: va rog dati like, e pentru un concurs. happy

1 răspuns:
| Florina_6341 a răspuns:

Le trimiti link-ul