| CSelly a întrebat:

BUNA TPU! Cum pot sa imi pun pe facebook, adica sa imi apara in cronologie "Am început studiile la..."?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Diiana232997 a răspuns:

Cronologie->About->Work and education->Adaugi liceul->Scrii luna si/sau anul din care incepi si anul in care termini->Save changes

2 răspunsuri:
| AmaliaMarilena a răspuns:

Intri în cronologia ta, intră la detalii, dai la educație și munca și scrii acolo unde ai început studiile, în ce an, când le termini, etc. Și după ține minte! Salvează schimbările! Funda?

| Ramona_Stanciu_1975 a răspuns:

Cum pot sa-mi pun am inceput sdudiile la